25'
Nieznany zawodnik faul

Kamil Zygarowicz

04.10.2015

Choć wynik tego nie pokazuje, to LZS był lepszą drużyną na boisku. Więcej sytuacji, więcej strzałów, większe posiadanie piłki, szczególności w pierwszej odsłonie gry (w drugiej mecz się wyrównał). Jedyne czego zabrakło to szczęścia i skuteczności. W pierwszej, bezbramkowej połowie byliśmy świadkami efektownej, choć nieefektywnej gry. Obie drużyny grały skrzętnie w obronie, często na granicy faulu (lub nawet poza nią). Żadnej ze stron nie udało się umieścić futbolówki w siatce do 45 minuty. Świadkiem bramki byliśmy około 10 minut po wznowieniu gry. Po dośrodkowaniu z lewej strony ze stałego fragmentu gry, Daniel Suproń zbił piłkę głową do środka, a do niej dopadł Mateusz Zatylny wykańczając akcję. LZS od tego momentu starał się utrzymać korzystny wynik. Gdy goście już coraz bardziej słabli i wydawało się, że nic złego stać się nie może, nagle, po wrzutce ze skrzydła, niepilnowany zawodnik Biedrzychowic umieścił piłkę w siatce po strzale główką. Wynik końcowy: 1:1. Mimo niedosytu, remis z liderem na wyjeździe to bardzo dobry wynik. Cieszy również fakt, tak szerokiej ławki rezerwowej (5 zawodników).