Autor:

Kamil Zygarowicz

Utworzono:

08.11.2015

Po raz czwarty w tym sezonie LZS Kościelnik zanotował remis. Tym razem punktami podzieliliśmy się z KS Włodzice!

Początek meczu był raczej spokojny. Oba zespoły starały się grać piłką. Wynik meczu został otworzony w 23 minucie gdy po podaniu Michała Kurka, atomowym huknięciem pod poprzeczkę popisał się Daniel Suproń.

Goście szybko odrobili straty po równie dobrym strzale - zawodnik gospodarzy zszedł na lewą stronę pola karnego i z lewej nogi uderzył na dłuższy słupek pozbawiając bramkarza szans na obronę.

Mecz nie owocował w mnogość okazji, a to z racji dobrej gry obrony zarówno LZSuKościelnik jak i KS Włodzice. Po przerwie trzeba jednak przyznać, że to gospodarze prezentowali nieco lepszy futbol.

Na szczególną uwagę zasługują bardzo dobre obrony Kamila Mikierysza oraz perfekcyjny strzał Tomasz Tusienia, który sparowany przez bramkarza trafił w spojenie.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:1, co pozwoliło Kościelnikowi na wyprzedzenie Klubu Sportowego Włodzice.