Kamil Giel Kierownik drużyny
Jacek Janiak Trener

Kamil Giel

28.11.2019

Na początku meczu dwie dobre okazje stworzyli sobie goście, lecz później do słowa doszedł Leśnik. W 19 minucie Po koronkowej akcji Zawadzkiego, Ulmana i Chroboka, ten ostatni wyszedł sam na sam z bramkarzem i pierwszy jego strzał lewą nogą obronił golkiper Sokoła, lecz przy dobitce nie miał już szans. Później Tomasz Zawadzki wyszedł sam na sam lecz jego strzał wybronił bramkarz. Kilka minut później Bartosz Kozyra i Marcin Koterla wyszli z kontrą we dwóch na jednego obrońce, lecz ten pierwszy oddał strzał, który wybronił bramkarz, piłkę wywalczył 16-letni Koterla, i miał przed sobą tylko dwóch wracających obrońców, ale z 16 metrów strzelił minimalnie obok bramki. Goście również mieli kilka okazji, lecz albo świetnie bronił Michał Woźnica, albo piłka o centymetry mijała bramkę Leśnika.

Mimo, że w przerwie rozpadał się deszcz, w drugiej połowie znowu byliśmy świadkami kapitalnego widowiska obfitującego w dobre akcje i strzały. Przez pierwsze 15-20 minut goście napierali na bramkę Leśnika, lecz z biegiem czasu mecz się wyrównał i szła kontra za kontrę. Obie drużyny co prawda zdobyły jeszcze po golu, ale zarówno przy golu dla Orzesza jak i dla Leśnika zawodnicy znajdowali się na pozycjach spalonych.

15.08.2015.(sobota), 17:00 - Kobiór

Leśnik Kobiór 1:0(1:0) Sokół Orzesze

1:0 - Adrian Chrobok, 19 min

Sędziowali: Sonia Zawisz (główny) oraz Andrzej Celder i Aleksander Frejowski (asystenci)

Leśnik: Michał Woźnica - Łukasz Berski, Dominik Bam, Rafał Białas, Błażej Kozyra (54.Krzysztof Trela) - Paweł Targiel, Tomasz Zawadzki, Adrian Chrobok (74.Dawid Kulisz) - Bartosz Kozyra, Rafał Ulman (75.Wojciech Tocki), Marcin Koterla (90.Tomasz Kłakus).