OKS ZET Tychy Gospodarze

Adrian Cebula Trener
Kamil Giel Kierownik drużyny

12.12.2019

Mecz fatalnie rozpoczął się dla Leśnika. Obrońca Leśnika na 16 metrze stracił piłkę na rzecz Mariusza Wilczka. Michał Woźnica obronił jego strzał, lecz do pustej bramki piłkę dobił Jacek Kańtor. W drugiej części pierwszej połowy Leśnik naciskał na gospodarzy. Efektem był podyktowany rzut karny po zagraniu ręką. Piłkę ustawioną na 11 metrze na gola zamienił Tomasz Zawadzki. Choć Leśnik mógł pokusić się o strzelenie gola przed przerwą, to do szatni zawodnicy schodzili przy wyniku 1:1.

Po przerwie obraz gry diametralnie się zmienił. Gospodarze raz za razem napierali na bramkę bardzo dobrze dziś spisującego się Michała Woźnicy, który po jednym ze starć z napastnikiem gości, już od 30 minuty grał z kontuzją kolana. Niestety w 65 minucie dopięli swego. Sędzia podyktował jedenastkę dla gospodarzy, a skutecznym egzekutorem okazał się Jacek Kańtor. ZET-ka poszła za ciosem i 3 minuty później było już 3:1. Dośrodkowanie z rzutu rożnego i Mariusz Wilczek kolanem skierował piłkę do bramki.

19.09.2015.(sobota), 17:30 - Paprocany

ZET Tychy 3:1(1:1) Leśnik Kobiór

1:0 - Jacek Kańtor, 5 min

1:1 - Tomasz Zawadzki, 36 min (karny)

2:1 - Jacek Kańtor, 65 min (karny)

3:1 - Mariusz Wilczek, 68 min

Sędziowali: Paweł Łukaszczyk (główny) oraz Jakub Borkowski i Michał Świder (asystenci)

ZET: Piotr Kowalczyk - Mariusz Masternak, Maciej Ludwiczak (82.Łukasz Stępień), Daniel Oprzondek, Krzysztof Krupiński, Jakub Burczyński (72.Rafał Ptak), Dawid Dejas (46.Sebastian Idczak), Marek Strugiński (69.Szymon Chabinka), Jacek Kańtor, Krzysztof Bizacki, Mariusz Wilczek.

Rezerwowi: Tomasz Rączkowski, Piotr Szewczyk.

Trener: Zbigniew Pustelnik.

Leśnik: Michał Woźnica - Łukasz Berski, Rafał Białas, Dominik Bam, Błażej Kozyra - Paweł Targiel (82.Marcin Zienkiewicz), Adrian Chrobok, Tomasz Zawadzki - Paweł Paliczka, Rafał Ulman (69.Kamil Granica), Wojciech Tocki (74.Bartosz Kozyra).

Rezerwowi: Tomasz Kłakus, Damian Szaciło, Krzysztof Gruszka.

Trener: Adrian Cebula.

Żółte kartki: Jacek Kańtor (57.faul) - Paweł Targiel (65.faul).