Josieniec Radostowice - Grodno Leśnik Kobiór

Adrian Cebula Trener
Kamil Giel Kierownik drużyny

18.12.2019

Kiedy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem, niestety na 5 minut przed jej końcem gospodarze wyszli na prowadzenie. Ładna akcja prawą stroną i 18-letni Michał Gołek strzelił w krótki róg. W 55 minucie fatalny błąd popełnił obrońca Leśnika, który podał piłkę do przeciwnika, ten podbiegł do przodu kopnął w wzdłuż bramki, a Andrzej Żupa nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce z najbliższej odległości. 3 minuty później ten sam zawodnik został ukarany drugą żółtą kartką i musiał opuścić boisko. Mimo gry w dziesięciu gospodarze strzelili kolejne bramki. W 77 minucie gracz Josieńca szybko wyrzucił piłkę z autu i Dariusz Adamski w sytuacji sam na sam strzałem lewą nogą po ziemi skierował piłkę do bramki. W ostatniej minucie spotkania obrońcy Leśnika znów stracili piłkę, poszła kontra i zawodnik z Radostowic został sfaulowany w polu karnym. Pewnym egzekutorem rzutu karnego okazał się Sebastian Urbanek.

3.10.2015.(sobota), 15:00 - Radostowice

Josieniec Radostowice 4:0(1:0) Leśnik Kobiór

1:0 - Michał Gołek, 40 min

2:0 - Andrzej Żupa, 55 min

3:0 - Dariusz Adamski, 77 min

4:0 - Sebastian Urbanek, 90+1 min (karny)

Sędziowali: Sonia Zawisz (główny) oraz Grzegorz Rozmus i Bartosz Widera (asystenci)

Josieniec: Tomasz Bryła - Grzegorz Adamski, Mateusz Bałuch, Adam Słomka, Robert Skapczyk, Michał Gołek, Łukasz Senczek (85.Krzysztof Gaża), Adam Waleczek (76.Dawid Kolarz), Dariusz Adamski (88.Sebastian Urbanek), Dawid Puto (72.Mateusz Żemła), Andrzej Żupa.

Rezerwowi: Józef Kowalski, Łukasz Pająk.

Trener: Rafał Piotrowski.

Leśnik: Michał Woźnica - Łukasz Berski, Marcin Myszor, Dominik Bam, Bartosz Kozyra - Rafał Białas, Tomasz Zawadzki, Adrian Chrobok - Paweł Paliczka, Rafał Ulman (46.Kamil Granica), Wojciech Tocki (60.Krzysztof Trela).

Rezerwowi: Tomasz Kłakus, Marcin Zienkiewicz, Krzysztof Gruszka, Paweł Targiel, Błażej Kozyra.

Trener: Adrian Cebula.

Żółte kartki: Andrzej Żupa (32.niesp.zach., 58.niesp.zach.) - Marcin Myszor (70.zagranie ręką).

Czerwona kartka: Andrzej Żupa (58.dwie żółte)