Olimpia Boruszowice Gospodarze
Rozbark Bytom Goście

27.09.2015

W minioną sobotę nasza drużyna po raz kolejny w tej rundzie dokłada do swego dorobku punktowego 3 punkty. Tym razem po dobrej grze pokonuje zespół Rozbarku Bytom 2 do 0. Przez całe spotkanie nasz zespół dyktował warunki gry, dłużej utrzymywał się przy piłce, stwarzał zagrożenie. Goście w całym meczu przeprowadzili może tylko z dwie, trzy akcje, które zagroziły naszej bramce. Na wielką pochwałę dzisiaj zasługuje nasz blok defensywny oraz nasza gra w defensywie. Pierwszą bramkę zdobywamy w około 30 minucie meczu, a jej strzelcem jest Oliver Stawicki. Jednak już wcześniej powinna paśc co najmniej jedna bramka dla naszego zespołu, ale uderzenia Seby Świerca lądują na poprzeczce bramki Rozbarku, albo strzały Olivera czy Janusza Barańskiego są minimalnie niecelne. Drugą bramkę strzela Janusz Barański, po doskonałej akcji, technicznym uderzeniem podwyższa stan meczu i sygnalizuje wszystkim, że jego forma wróciła.