90'

Józef Kasprzak Trener

M B

05.10.2015

Bardzo cenne zwycięstwo odniosła nasza drużyna w meczu z Gwiazdą Chudów. Zwycięstwo osiągnięte w samej końcówce lecz z przebiegu meczu jak najbardziej zasłużone. Wystarczy wspomnieć sytuacje sam na sam Sikora, dwa słupki po strzałach Sikora i Sodla. Bramkę na 1:0 strzelamy dość szybko bo już w 10 minucie. Po dobrym strzale z rzutu wolnego Sikora i niepewnej interwencji bramkarza Gwiazdy do piłki dopada Paweł Madej i pakuje futbolówkę do bramki Chudowa z najbliższej odległości. Następnie mieliśmy swoje okazje lecz nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Po przerwie gospodarze śmielej ruszyli do przodu czego efektem była zdobyta bramka wyrównująca w 60 minucie po strzele głową pod poprzeczkę. Po chwilowym przestoju z naszej strony ruszyliśmy do przodu i znowu nie mieliśmy szczęścia pod bramką przeciwnika. Kiedy sędzie pokazał że dolicza 3 minuty do podstawowego czasu i wszyscy myśleli że mecz zakończy się remisem, na strzał zza szesnastki zdecydował się Sikor i dzięki naszej uciesze piłka znalazła drogę do bramki. Lepiej późno niż wcale i nasza druga wygrana w tym sezonie stała się faktem. Kolejny mecz już w sobotę w Żernicy a naszym przeciwnikiem będzie Zamkowiec Toszek. ZAPRASZAMY NA MECZ