Utworzono:

03.09.2015

MKS Lędziny 9-4 OKS JUWe Jaroszowice
Mecz rozgrywany 2x 30 minut przy bardzo wysokiej temperaturze i słońcu.
Bramki dla naszego zespołu zdobyli: 3 Kacper Skitek- akcje indywidualne, 1 Ciasto Samuel (asysta Mateusz Żogała)

Skład drużyny powołany na ten mecz przez Trenera brany był pod kątem treningów- „Kto trenuje, ten gra”
Barw JUWe bronili w tym meczu: w bramce po połowie: Natalia Majewska/ Samuel Ciasto, w polu: Smejkal Paweł, Świerczyński Miłosz, Burzawa Łukasz, Nycz Adrian, Targiel Szymon, Piszczek Bartosz, Skitek Kacper, Spyra Krzysztof, Stolorz Jakub, Żogała Mateusz i wracający do gry po kontuzji Piekorz Paweł.

Młodzi zawodnicy JUWe podeszli do meczu wystraszeni oraz brakiem pewności siebie, co skutkowało błędami w obronie, dzięki temu drużyna gospodarzy dostała cztery prezenty, które zamieniła na bramki. Wynik do połowy 4-1 dla MKSu.

Druga połowa była o wiele lepsza, mimo 5 strat bramek nasi zawodnicy nie popełniali już tyle błędów, przeciwnie mieliśmy nawet więcej okazji na strzelenie bramek, zabrakło skuteczności oraz komunikacji między zawodnikami!!!

Trzeba pochwalić paru naszych graczy za grę:

Samuel Ciasto, który znów jak zawsze popisywał się interwencjami w bramce w drugiej połowie.

Piszczek Bartosz, który walczył w obronie w drugiej połowie, powstrzymując przeciwników.

Skitek Kacper- zostaje wybrany zawodnikiem meczu JUWe, dzięki swoim rajdom, dryblingiem, oszukując ZWODAMI- momentami 2-3 zawodników drużyny przeciwnej. Kacper w tym meczu zdobył hat-tricka.

Pochwały należą się również najmłodszych zawodnikom z rocznika 2007- Burzawa Łukasz oraz Świerczyński Miłosz, którzy walczyli ze starszymi przeciwnikami o dwa lata.

Pamiętajmy, że dla nas wszystkich wynik meczu jest sprawą drugorzędną.
Trzeba trenować, tak aby stać się pewniejszym siebie, nie stresować się oraz likwidować meczowe błędy.