90'

Artur Maligłówka Trener

admin

30.08.2015

W ramach trzeciej kolejki o godzinie 17:00 na własnym boisku podejmowaliśmy Orzeł Bobrowniki
Tak jak w poprzednim sezonie mecze z tą drużyną nigdy nie były łatwe. Od pierwszych minut ruszamy do ataku, stwarzając kilka okazji do zdobycia bramki, ale na posterunku był dobrze ustawiony bramkarz bądź obrona rywala rozbijała nasze ataki.
W drugim kwadransie pierwszej połowy udaje nam się zdobyć upragnionego gola. W polu karnym dobrze zakręcił obrońcami Sówka i mocnym strzałem pokonuje bramkarza. Chwile później idealnie z rzutu rożnego Kolo wrzucił piłkę na głowę Mario i ten nie dajeszans bramkarzowi, przy stanie 2-0 rozluźnia się nasza gra zamiast iść za ciosem przed końcem pierwszej połowy goście po indywidualnej akcji zdobywają bramkę

W drugiej połowie gra nie układa się tak dobrze jak w pierwszej, coraz więcej z gry mają goście stwarzając sobie okazje goniąc wynik spotkania. Po jednej z takich akcji w polu karnym faulowany jest zawodnik Bobrownik i sędzia nie ma wątpliwości-rzut karny którego zamieniają na bramkę i doprowadzają do wyrównania. Do końca spotkania mamy jeszcze kilka okazji do zdobycia bramki podobnie jak goście a mecz kończy się wynikiem 2-2.

Dla nas to zimny prysznic ,mając w głowie dwa pierwszezwycięstwa tracimy dzisiaj "trzy oczka" na własne życzenie. Najbliższy mecz zagramy w niedziele 6.09.2015 z drużyną Odra Miasteczko II. Drużyna na dniach zgłosiła się do rozgrywek i będzie to ich pierwszy mecz