Autor:

prezesjuwe

Utworzono:

13.09.2015

Przed meczem wszyscy skazali JUWe na porażkę. Bogaty APN walczył z biednym JUWe. Jednak na boisku nie było widać różnicy wręcz przeciwnie to JUWe prowadziło grę dążąc do wygranej. W pierwszej połowie wychodzimy na prowadzenie po bramce Szymona Targiela i pięknym podaniu Patryka Skitka. Po przerwie stwarzamy sytuacje poprzez szybkie kontrataki. NMajlepszą okazje mamy jednak po rzucie wolnym na 15 metrze niestety Patryk Skitek przestrzelił. W kolejnej akcji błąd obrony i goście strzelają na 1-1. W końcówce naciskamy i nie mamy szczęścia - trafiamy w słupek (Targiel) i poprzeczkę (Hachuła). Gratulacje dla całej drużyny za zaangażowanie i piękną walkę na całym boisku. Z każdym meczem będzie coraz lepiej bo wy jesteście coraz lepsi tylko trzeba mocno trenować z pełnym zaangażowaniem.