Victoria Parchów Gospodarze
Łagoszovia Łagoszów Goście

Stadion OSiR w Parchowie

Victoria Parchów
Jacek Ditkowski Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
Kamil Głodkowski Taktyczne opóźnianie wznowienia gry poprzez odkopywanie piłki po przerwaniu gry przez sędziego.

Norbert Pisarski Trener
Bogumił Duszeńko Kierownik drużyny

Victoria2003

18.11.2015

Dnia 15.11.2015 mieliśmy do rozegrania kolejne ligowe spotkanie. Był to trzeci mecz w przeciągu siedmiu dni. Już po wejściu trenera do budynku klubowego i jego minie na twarzy wiedzieliśmy że coś jest nie tak. A mianowicie samochód z trzema zawodnikami nawalił w Lubinie, pewne było że się spóźnią. Oraz jak zwykle goła jedenastka i wizja gry całych 90 minut bez jakiejkolwiek zmiany. Warto jeszcze napisać o iście Angielskiej pogodzie.

Lało nie przerwanie przez całe spotkanie, co na pewno w jakimś stopniu utrudniało. Całe szczęście wszystkie te nie przeciwności w żaden sposób nam nie przeszkodziły. Wygraliśmy pewnie 5:1 w ładnym stylu. Widać od kilku meczy jakąś poprawę w naszej grze. A gdy do tego dorzucimy jeszcze walkę i zaangażowanie, które również można zauważyć u naszych zawodników, wiosną możemy jeszcze nieźle namieszać w ligowej tabeli.

Za tydzień zakończenie rundy, Victoria zmierzy się na wyjeździe z zespołem Orła Czerna zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie.