Autor:

Damian Niezgoda

Utworzono:

10.04.2016

W sobotę na własnym boisku UNIA RĘDZINY podejmowała Orkan Rzerzęczyce. Mimo fatalnej pogody Unia Rędziny zdołała ograć drużynę Orkanu 2:0, już na początku meczu GKS mógł objąć prowadzenie, ale świetnej sytuacji nie wykorzystał Dariusz Kawecki. W 15 minucie w pole karne z piłką wpadł Michał Malczewski i został faulowany przez zawodnika Orkanu, sam faulowany podszedł do "jedenastki" i ją wykorzystał. W około 30 minucie napastnik gości wyszedł sam na sam z naszym bramkarzem, ale lepszy w tym pojedynku okazał się bramkarz Unii, wynik do przerwy nie uległ zmianie. Tuż po przerwie Michał Malczewski został uderzony z barku w twarz przez piłkarza zespołu gości za co dostał czerwoną kartę i Orkan musiał dokończyć mecz w 10. Unia i Orkan nie wykorzystali dużo sytuacji w drugiej połowie aż do 80 minuty, gdzie wynik spotkania podwyższył Michał Malczewski, Unia Rędziny 2:0 Orkan Rzerzęczyce. Dziękujemy wszystkim kibicom za przybycie i wsparcie podczas meczu. Następny mecz Unia rozegra w Olsztynie z tamtejszym Sokołem.