Autor:

Damian Niezgoda

Utworzono:

17.04.2016

Seniorzy Unii Rędziny niestety przyjechali z Olsztyna bez punktów. Mimo po pięknej walce do końca naszej drużyny nie udało się wygrać czy zremisować meczu z Sokołem. Po bardzo słabym początku meczu Unia nie mogła sobie poradzić na boisku, a dowodem tego była bramka już w 6 minucie spotkania dla Olsztyna, po strzale z rzutu wolnego Dawida Abucewicza w prawy dolny róg bramki zrobiło się 1:0 dla gospodarzy. 3 minuty później Mateusz Zębik strzałem z woleja podwyższył wyniki na 2:0. Po dwóch straconych bramkach Unia w końcu zaczęła grać i dominować na boisku, w 27 minucie kontaktową bramkę dla Unii strzelił Mateusz Mateja, ale niestety parę minut później znów GKS stracił bramkę ze stałego fragmentu gry. W 44 minucie nasz bramkarz Michał Adler dał nadzieję Unii na dobry wynik broniąc rzut karny. W 56 minucie gry znów strzelił gola Mateusz Mateja dając nadzieję na lepszy wynik. GKS do końca spotkania atakował, niestety swoje szansę nie wykorzystał Michał Komorowski. Pod koniec spotkania nasz kapitan Marcin Kawecki huknął z rzutu wolnego, ale niestety piłka zatrzymała się na słupku. Kolejny mecz Unia zagra u siebie z Czarnymi Starcza, więcej informacji już wkrótce.