Autor:

prezesjuwe

Utworzono:

03.04.2016

Ważny mecz w którym stawką było dołączenie do czołówki zdecydowanie dla JUWe. Od pierwszych minut narzucamy swój styl gry i dominujemy na boisku. Pierwszą sytuację stwarzamy w 7 minucie lecz Michalski zamiast strzelać w polu karnym jeszcze poprawia pozycję i tracimy sytuacje. W kolejnej akcji Gorki w sytuacji sam na sam trafia w boczna siatkę i następnie strzał Hornika broni bramkarz. W końcu w14 minucie strzelamy gola. Prostopadłą piłkę na skrzydło zagrywa Bobla do Michalskiego, ten w sytuacji sam na sam strzela w bramkarza, dobija Hornik i znowu broni bramkarz i ponownie Michalski dobija głową z 8 metra pod poprzeczkę. W 21 minucie podobna akcja tym razem Michalski w sytuacji sam na sam strzela w długi róg i prowadzimy 2-0. W pierwszej połowie sytuacje bramkowe mieli jeszcze Hornik i Robert Kaczmarczyk. Po przerwie juz w 47 minucie gospodarze strzelają kontaktowego gola z karnego, którego nie było i nikt do tej pory nie wiem za co został przyznany (nawet gospodarze bardzo się dziwili ). Na szczęście dwie minuty później Hornik po w sytuacji sam na sam podwyższa na 3-1 i kontrolujemy mecz. Stwarzamy kolejne sytuacje, które marnujemy. Hornik dwukrotnie strzela w bramkarza najpierw z dwunastu metrów następnie z dwóch metrów. W końcu Bartek się przełamuje i po podaniu debiutującego w JUWe Kostrzewy strzela z 4 metrów do bramki. Kolejne sytuacje mieli Haśnik i Robert Kaczmarczyk lecz w sytuacji  sam na sam pierwszy strzela w boczna siatkę natomiast drugi w bramkarza. Niewykorzystane sytuacje się mszczą i goście strzelają gola po rzucie wolnym i w ostatnich minutach stworzyli sobie jeszcze trzy dogodne sytuacje bramkowe lecz na szczęście bardzo dobrze bronił powracający do bramki Gąsior.  Po tym meczu dołączyliśmy do ścisłej czołówki klasy A mając do drugiej drużyny 3 punkty zaś do trzeciej 2 punkty. Najlepszym zawodnikiem meczu został uznany Łukasz Gorki, który tym razem zagrał w pomocy i praktycznie nie popełnił błędu w obronie i walczył na całego w ataku. Sponsorem nagrody jest firma G.B.W INSTAL s.c, Grzegorz Woźniak, 43-100 Tychy ul. Ligonia