Piotr Konopko Kierownik drużyny
Grzegorz Magdziak Trener

Bartosz Zaborowicz

29.03.2016

Pierwszy mecz rundy wiosennej w klasie "B" podokręg Krosno Odrzańskie, KS Kruszywo Stary Raduszec podejmowało na swoim boisku Płomień Chlebowo ... i szybko ten płomień zgasiło. Do przerwy wynik 2:0 dla gospodarzy po golach premierowym Maćka Olszewskiego oraz Tomka Kobity, który swoją bramka jest liderem w klasyfikacji najładniejszej bramki sezonu w Raduszcu i raczej kwestia nie do pobicia. Podciągnął piłkę wzdłuż pola karnego i z narożnika podcinką 20 metrową przelobował  wcale nie niskiego bramkarza gości:) miodzio lodzio jak powiada klasyk. Druga połowa to kilka zmian w składzie i niestety przykra niespodzianka na początku bo mamy bramkę kontaktową dla przyjezdnych. Dla chłopaków z Kruszywa jak kubeł zimnej wody i kolejne dwa trafienia. na 3:1 Adam Drezin, który miejmy nadzieję, łapie starą dobrą formę strzelecką a na 4:1 ponownie Maciek Olszewski. Ponownie wysokie prowadzenie i ponowna drzemka naszych piłkarzy. Płomień dochodzi na 4:3 ale wtedy przypomina o sobie ... Maciek Olszewski:) nowy nabytek Kruszywa ma ksywkę MAGIC i chyba już wiemy dlaczego;). Spotkanie kończy się pewną wygraną 5:3 i podobno w gminie jesteśmy jedyni którzy triumfują.