43'

Administrator

24.06.2016

Miażdżące posiadanie piłki..

Przez większą część spotkania z drużyną KS Złoty Potok prowadziliśmy grę. Jednak to zespół gości jako pierwszy wyszedł na prowadzenie. Jedna prawidłowo wyprowadzona kontra, błąd naszych obrońców i po dobrej grze przegrywaliśmy 0:1. Dwie minuty później wszystko wróciło do normy. Szybkie dwie bramki z naszej strony i mogliśmy odetchnąć.

Nasza gra w pierwszej połowie była bardzo dobra tworzyliśmy dużo sytuacji, cały czas posiadaliśmy piłkę jednak brakowało skuteczności (mnóstwo niewykorzystanych sytuacji).

W drugiej połowie zaczynało brakować sił i już wszystko nie wyglądało tak płynnie, może dlatego dopuściliśmy się dwóch rażących błędów, które skutkowały stratą bramki. Jednak moi podopieczni nie chcieli oddać tego meczu i po ciężkich zmaganiach udało doprowadzić się do remisu.

Niedosyt pozostaje bardzo duży, ale taka jest piłka... jeżeli My nie strzelamy to przeciwnik to zrobi.

Podsumował: Trener Cybulski Adrian