SKS Chmielowice Gospodarze

Mariusz Sierpiński Trener
Tobiasz Czeszek Kierownik drużyny

18.06.2016

Spotkanie 12 kolejki w Chmielowicach nie należało do najprzyjemniejszych, ale jak mogło być inaczej skoro drużyny przez 90 minut musiały grać, na delikatnie stwierdzając, pastwisku! Dodatkowo boisko w Chmielowicach ma niewiele większe wymiary niż boisko szkolne. Gospodarze ambitnie walczyli przez 90 minut jednak byli kompletnie pozbawieni siły rażenia, a do tego nie mając żadnych atutów w ofensywie starali się grać długim podaniem co nie było najlepszym pomysłem. Nasz zespół podszedł do spotkania spokojnie jednak średnio nastawione celowniki nie pozwoliły spotkania rozstrzygnąć w pierwszej połowie, a sam Widacha mógł w tej części gry ustrzelić hat-trick. W drugiej połowie trener gospodarzy wpuścił na boisko w końcu napastnika, a mecz zrobił się bardziej otwarty. Wciąż przewagę posiadali Bongiści jednak gospodarze częściej zjawiali się w okolicach pola karnego naszego zespołu. W końcu padła pierwsza bramka. Akcję rozpoczął Winsze zagrywając piłkę do Widachy, a ten przedłużył podanie do Owczarka, który pokonał bramkarza miejscowych sprytnym strzałem w krótki róg bramki. Nieoczekiwanie chwilę później gospodarze doprowadzili do wyrównania,w zamieszaniu podbramkowym, po rzucie rożnym jeden z zawodników wturlał piłkę do bramki strzeżonej przez Kopczyńskiego. Na reakcję Bongo nie trzeba było długo czekać gdyż liczyły się tylko 3 punkty. Piłkę z rzutu wolnego dośrodkował Chwaliński, a w polu karnym najsprytniejszy był Widacha i zdobył zwycięską bramkę dla podopiecznych Sikorskiego. Tak więc kolejne3 punkty jadą do Karczowa, a w niedzielę 23 listopada czeka nas hit, a więc spotkanie Bongo - Wrzoski !