Mariusz Sierpiński Trener
Tobiasz Czeszek Kierownik drużyny

Admin

18.06.2016

Mecz w Komprachcicach tradycyjnie już nie należał do najłatwiejszych. Gospodarze grali twardo i próbowali zaskoczyć nasz zespół z kontry. Bongiści jednak grali czujnie w defensywie i starając się cały czas kontrolować mecz długo utrzymywali się przy piłce. Przez niemal całą pierwszą połowę gra toczyła się na połowie GKS-u. Pomimo kilku niezłych okazji do zdobycia bramki przez Bongistów długo utrzymywał się wynik bezbramkowy. Dopiero w 38 minucie otworzył się worek z bramkami i to dosłownie. W przeciągu 5 minut nasz zespół zanotował trzy trafienia. Pierwszego gola zdobył Stopka po podaniu Czecha, drugiego dołożył obrońca gospodarzy po strzale Czecha, a dzieła dokończył Malinowski po asyście Swendrowskiego. Druga odsłona meczu to już spokojne granie podopiecznych Sikorskiego. Gospodarze mieli jedną świetną okazję do zdobycie bramki honorowej jednak na drodze stanął słupek bramki strzeżonej przez Baldego. Tym samym mecz kończy się zwycięstwem Bongo 3:0 za co na pewno należą się brawa dla całej drużyny!