Bongo Karczów - LZS Zieloni Ligota Tułowicka

Mariusz Sierpiński Trener
Tobiasz Czeszek Kierownik drużyny

18.06.2016

Kolejne ligowe spotkanie rozegrane na boisku w Karczowie dostarczyło sporo emocji, niestety nie tylko tych pozytywnych. Już przed meczem okazało się, że w tym dniu możemy liczyć tylko na 11 zdrowych zawodników. Bongiści jednak pokazali charakter i od samego początku zaatakowali bramkę przyjezdnych. W pierwszej połowie jednak tylko raz udało się pokonać bramkarza Zielonych. Po ładnym zagraniu Stopki w dogodnej sytuacji znalazł się Burzyk i pewnie umieścił piłkę w siatce. Druga połowa to zdecydowanie więcej okazji dla naszego zespołu. Na 2:0 podwyższa Stopka po podaniu Burzyka, którzy w porównaniu do pierwszej bramki zamienili się rolami na linii asystent - strzelec. Później doszło do fatalnego zdarzenia, a mianowicie bardzo poważnej kontuzji doznał Piotrowicz i ostatnie 20 minut musieliśmy grać w 10. Jak się okazało to niewiele zmieniło w poczynaniach boiskowych gdyż wciąż stwarzaliśmy dobre okazje bramkowe. W końcówce dwukrotnie Czech umieścił piłkę w siatce i ostatecznie wygrywamy 4:0.