Mariusz Sierpiński Trener
Tobiasz Czeszek Kierownik drużyny

Admin

18.06.2016

Mecz na ciężkim terenie czekał naszych zawodników, którzy musieli stawić czoła piłkarzom Tempa Opole. Jak się jednak okazało po raz drugi w tym sezonie pokonaliśmy gospodarzy w stosunku 7:2. W pierwszej połowie klasycznym hat trickiem popisał się Malinowski, a jedną bramkę dołożył Czech. Warto również odnotować efektowne asysty Stopki oraz Chwalińskiego. Druga połowa zaczęła się fantastycznie dla Bongistów. Już na samym początku Czech trafił po raz drugi, a chwilę później Gruca zdobył, ładnym uderzeniem słabszą nogą, bramkę na 6:1. Kolejne minuty to już spokojne granie, a momentami nawet za spokojnie co doprowadziło do kapitulacji Baldego drugi raz w tym dniu. Bongiści niemal natychmiast zareagowali i zdobyli jeszcze jedną bramkę,autorstwa Burzyka.