Krupiński II Suszec - Grodno Leśnik Kobiór

Adrian Cebula Trener
Kamil Giel Kierownik drużyny

01.08.2019

Mecz z Krupińskiego II z Leśnikiem należy zaliczyć do grona dziwnych. Leśnik jechał do Suszca po pewną wygraną i w 9 minucie Kobiórzanie wyszli na prowadzenie. Po strzale głową Marka Jędyczka piłka uderzyła w poprzeczkę, a w polu karnym dobrze odnalazł się Marcin Koterla, który na raty pokonał bramkarza gospodarzy. Kiedy wydawało się, że Leśnik ma mecz pod kontrolą sędzia podyktował kontrowersyjnego karnego dla gospodarzy. Nie dość, że faul był kontrowersyjny, to 10 sekund wcześniej zawodnik Krupińskiego ewidentnie zaatakował nakładką naszego zawodnika a gwizdek sędziego milczał. Karny został zamieniony na bramkę i mieliśmy remis. 4 minuty później padła niecodzienna bramka dla gospodarzy. Szymon Pastuszka kopnął z 35 metra w kierunku bramki Leśnika, nasz bramkarz był przekonany, że piłka minie słupek, a ta wpadła do bramki. 20 minut ten sam zawodnik ponownie był autorem kuriozalnej bramki, ale tym razem samobójczej. Rzut wolny dla Leśnika z połowy boiska, Dominik Bam wrzucił piłkę w pole karne, tam wspomniany Pastuszka tak główkował z 16 metra, że wrzucił piłkę za kołnierz swojemu bramkarzowi.

Po przerwie do gry został wprowadzony Rafał Pasternak i od razu akcje Leśnika nabrały tempa. Kobiórzanie rzucili się do ataku. Przez pierwsze 15 minut drugiej połowy nasi zawodnicy zmarnowali kilka setek. Udało się w 82 minucie kiedy to po ładnej, indywidualnej akcji Pasternak minął obrońców, wyszedł sam na sam i pokonał bramkarza Krupińskiego. Kiedy wydawało się, że już nic nie wydrze 3 punktów Leśnikowi, nadeszła 90 minuta. Rzut rożny, zamieszanie w polu karnym, wybicie na 20 metr, wprost pod nogi Pawła Kumora, który oddał strzał życia i zapewnił punkt swojej drużynie.

25.09.2016.(niedziela), 16:00 - Suszec

Krupiński II Suszec 3:3(2:2)Leśnik Kobiór

0:1 - Marcin Koterla, 9 min (głową)

1:1 - Dominik Mikołajec, 20 min (karny)

2:1 - Szymon Pastuszka, 24 min

2:2 - Szymon Pastuszka, 45+1 min (samobójcza, głową)

2:3 - Rafał Pasternak, 82 min

3:3 - Paweł Kumor, 90 min

Sędziowali: Andrzej Celder (główny) oraz Anna Synówka i Jacek Zawiśliński (asystenci)

Krupiński II: Marek Bronny - Tomasz Urbanek, Kamil Mikołajec, Patryk Kumor (75.Bartosz Cisowski), Dawid Masternak (46.Mateusz Neumann), Paweł Kumor, Dominik Mikołajec, Szymon Pastuszka, Rafał Witoszek, Paweł Wiencek (60.Patryk Król), Paweł Paździor.

Rezerwowi: Wojciech Biber, Arkadiusz Jankowski, Mateusz Glichowski.

Trener: Jarosław Warzecha.

Leśnik: Wojciech Kłakus - Łukasz Berski (46.Rafał Pasternak), Dominik Bam, Błażej Kozyra (46.Wojciech Seweryn), Paweł Zienkiewicz (88.Michał Kilian) - Dominik Olchawa (83.Rafał Ulman), Rafał Białas, Paweł Paliczka - Marcin Koterla, Marek Jędyczek, Marcin Zienkiewicz.

Rezerwowi: Tomasz Kłakus, Krzysztof Gruszka.

Trener: Adrian Cebula.

Żółte kartki: Szymon Pastuszka (31.faul), Dominik Mikołajec (77.niesp.zach.), Paweł Paździor (86.faul) - Łukasz Berski (27.faul), Marcin Zienkiewicz (58.faul).