Piast Zawidów Gospodarze
Twardy Świętoszów Goście

walkower dla gości

02.04.2015

Komisja Gier OZPN Jelenia Góra przyznała dzisiaj walkowera Twardemu Świętoszów za mecz z Piastem Zawidów. Powodem takiego stanu rzeczy był występ nieuprawnionego zawodnika w szeregach zawidowian.
Michał Szymański, bo o nim mowa, 16 sierpnia 2014 zagrał 15 minut w barwach Łużyc Lubań przeciwko Czarnym Lwówek Śląski, ponadto w rundzie jesiennej wystąpił w pięciu meczach B-klasowego LZS-u Pisarzowice. W niedzielę 26 marca 2015 pojawił się na 26 minut w drużynie Piasta Zawidów, która pokonała Twardego Świętoszów 3-2. W tym momencie doszło do złamania przepisów, gdyż jak mówi prezes OZPN Andrzej Kowal, zawodnik może być w ciągu jednego sezonu zarejestrowany w trzech klubach, ale zagrać może tylko w dwóch z nich.
W związku z tą decyzją Twardy powrócił na pierwsze miejsce w tabeli okręgówki, a Piast spadł na ostatnie jej miejsce. Poniżej aktualna tabela ligi okręgowej.