Grodno Leśnik Kobiór Gospodarze

Kamil Giel Kierownik drużyny
Marek Franczuk Trener

22.08.2019

Mecz derbowy w Kobiórze mógł się podobać. W pierwszej połowie zobaczyliśmy dwie bramki. W 29 minucie minucie dwumetrowy gracz Czarnych - Paweł Nowok strzałem głową po centrze z prawej strony z rzutu wolnego otworzył wynik spotkania. Goście jednak cieszyli się z prowadzenia tylko 4 minuty. Po bardzo ładnej akcji prawą stroną i asyście Pawła Zienkiewicza - Paweł Paliczka strzałem z pola karnego doprowadził do wyrównania. W drugiej połowie obie drużyny mogły zdobyć zwycięskiego gola. Marek Jędyczek w dogodnej sytuacji lewą nogą strzelił minimalnie obok prawego słupka. Goście natomiast najbliżej zwycięskiego gola byli kilka minut przed końcem spotkania - po centrze z rzutu rożnego i strzale głową piłka o centymetry minęła słupek bramki Leśnika.

22.04.2017.(sobota), 17:00 - Kobiór

Leśnik Kobiór 1:1(1:1) Czarni Piasek

0:1 - Paweł Nowok, 29 min (głową)

1:1 - Paweł Paliczka, 33 min

Sędziowali: Grzegorz Kluczniok (główny) oraz Krystian Dyjas i Filip Nowak (asystenci)

Leśnik: Paweł Targiel - Paweł Zienkiewicz (65.Maksymilian Kloc), Michał Oślislok, Dominik Bam, Bartosz Kozyra - Jakub Olchawa (74.Karol Machalica), Rafał Białas, Rafał Pasternak - Paweł Paliczka, Marek Jędyczek (87.Marcin Zienkiewicz), Patryk Maiczek.

Rezerwowi: Rafał Ulman, Michał Kilian, Krzysztof Jaromin, Adam Grolik.

Trener: Adrian Cebula.

Czarni: Krzysztof Mokry - Sławomir Witek, Adam Sajdak, Andrzej Spychała, Wojciech Ćwierz (70.Janusz Maślorz), Adam Ćwierz (79.Dawid Pęszor), Leszek Głowania, Mateusz Pławecki, Piotr Urbańczyk, Paweł Nowok (46.Grzegorz Włodarski), Marcin Pęszor.

Rezerwowi: Krzysztof Koczuba.

Trener: Marek Franczuk.

Żółte kartki: Rafał Pasternak (74.faul) - Wojciech Ćwierz (37.faul).