LKS Orzeł Koty Gospodarze

Marcin Swat
Janusz Barański

27.11.2017

W sobotnim spotkaniu derbowym w Kotach zadziałało wszystko jak należy. Od pierwszej do ostatniej minuty byliśmy drużyna dominującą. Fantastyczne akcje, które graliśmy właściwe przez całe spotkanie na naprawdę podkręconym tempie dały nam pewne zwycięstwo 7 do 0. Bramki strzelali: Michał Kabaciński po indywidualnej akcji, Piotrek Bogacki z dystansu w samo okienko, Krzysiek Sobel po fantastycznej akcji z Robertem Srebro, Janusz Barański po indywidualnej akcji, Mati Kulesza po przepięknym strzale, Bartek Opara po dynamicznym rajdzie swoją stroną oraz Marcin Swat po indywidualnej akcji w polu karnym.

Zakończyliśmy tą naprawdę udaną rundę pewnym zwycięstwem. Myślę, że wiosną powalczymy do samego końca z wyprzedzającą nas dwójką liderów. Dziękuję za to spotkanie przybyłym kibicom, ale przede wszystkim zawodnikom, którzy pokazali moc.

W następnym newsie kilka słów podsumowania rundy i nie tylko. Zapraszam do odwiedzania naszej strony internetowej.