Maciej Fruziński Trener
Paweł Woźniak Kierownik drużyny

Tomek Woźniak

24.08.2014

Warto się zastanowić nad przyczynami porażki. Zapewne najłatwiej ją wytłumaczyć nieoptymalnym składem, ale jest to zbyt proste. Obserwując cały mecz muszę z przykrością stwierdzić, że dla mnie podstawową przyczyną był brak ducha walki, czyli tego co zawsze było naszym atutem. Pogoń grała dobrze, ale nie na tyle rewelacyjnie abyśmy nie mogli powalczyć o remis, a nawet o zwycięstwo. Chciałbym, aby w kolejnych meczach powróciło stare oblicze drużyny - naprawdę stać Was na dobre wyniki, ale przede wszystkim musicie w to uwierzyć.

Początek meczu nie zapowiadał wysokiej porażki. Co prawda Pogoń zdobyła bramkę już w 15 minucie (błąd w komunikacji pomiędzy Bartkiem Połomskim a Kamilem Chybowskim), ale już po kolejnych dzisięciu wyrównał Damian Szymański, który dobił strzał Bartka Runowskiego. Próbowaliśmy dalej atakować, niestety to Pogoń po kontrze zdobyła kolejną bramkę i do przerwy było 1:2.

Pierwsze dzisięć minut po przerwie było najsłabsze w całym meczu. Po dużych błedach obrony gospodarze zdobyli dwie kolejne bramki. W 55 minucie trener dokonał trzech zmian. Nowe siły pozwoliły na powrót do gry. Po szybkiej akcji Runowski-Zieliński-Szymański zdobylismy drugą bramkę. Niestety nie byliśmy w stanie strzelić ich więcej i mecz zakończył się naszą porażką 2:4.