PTC Pabianice Gospodarze

Jacek Walczyk Trener

trener99

23.12.2014

W sobotę rozegraliśmy inauguracyjny mecz w lidze wojewódzkiej, rundy jesiennej sezonu 2014/2015. Przeciwnikiem był dobrze nam znany zespół, z którym wielokrotnie graliśmy w poprzednich latach, zespół PTC Pabianice. Początek źle się ułożył, po błędzie obrońcy sędzia podyktował rzut karny, który gospodarze wykorzystali.Nasz bramkarz miał piłkę na rękawicy jednak brakło siły, aby piłkę posłać poza światło bramki. Do przerwy zdobyliśmy bramkę wyrównującą i stworzyliśmy kilka sytuacji podbramkowych. W drugich 40 minutachbyliśmy zespołem dyktującym warunki gry. Kolejne 6 bramek pokazało niezłąskuteczność strzelecką. Gra naszych chłopców może napawać optymizmem przed trudną rundą, w której najbliższy miesiąc to mecze sobota - środa.