Rodło Górniki Gospodarze

Bohdan Bałdys Kierownik drużyny

czarny65

28.09.2014

Takie mecze określa się mianem 3xZ czyli zagrać, zwyciężyć i zapomnieć.Wygraliśmy 2:1 a mogło być więcej ( Dawid Madejski nie wykorzystał rzutu karnego). Wiedzieliśmy że Górniki to trudny teren nie tylko ze względu na panującą tam atmosferę ale przede wszystkim ze względu na boisko które mało powiedzieć powinno być już dawno zaorane !!!, ale cóż ktoś je dopuścił do rozgrywek i musiał być wtedy nieźle zamroczony. Dla nas liczą się trzy punkty i ... to iż zawodników którzy nie mogli dzisiaj zagrać ( Łukasz Kamela i Waldemar Baran musieli pauzować za 4 żółte kartki, Bartka Stępniowskiego zatrzymały sprawy służbowe a Arkadiusza Wachlarza sprawy rodzinne ) w pełni zastąpili zmiennicy i za to należą im się pochwały.Świetny mecz rozegrała cała nasz obrona a szczególnie dzisiejszy jubilat Artur Piwowarczyk który obchodził dzisiaj 29 urodziny ( wszystkiego dobrego od drużyny , sztabu szkoleniowego i zarządu). Dodam iż zdobywcami bramek byli Sławomir Zakrzewski ( 30' , podający Madejski Dawid) oraz Dawid Wypych ( 59' , podający Adrian Wypych).