stadion Gwarka Zabrze (boisko z nawierzchnią trawiastą), Zabrze - Biskupice, Bytomska 100d

Sebastian Gzyl Trener
Łukasz Matusiak Drugi trener

zaglebianka

27.08.2014

Podopieczni trenera Sebastiana Gzyla rozpoczęli sezon od wysokiej porażki z Gwarkiem Zabrze. Gra najstarszej grupy wiekowej Zagłębia (rocznik 1997 i 1996) nie wyglądała źle do 40minuty, jednak wypracowane sytuacje nie zostały zamienione na bramki. Gwarek grał mądrze i zasłużenie prowadził po pierwszej połowie 3:0.

Nasza drużyna na pewno bardzo chciała odwrócić losy tego spotkania w drugiej części, lecz miejscowy zespół był za mocny dla naszych zawodników.

Mecz zakończył się wysoką wygraną Gwarka 8:0. Piłkarze z rocznika 96/97 nie mogą zbyt długo rozpamiętywać tej porażki, ponieważ już w czwartek o godzinie 17:00 czeka ich bardzo ciężki bój na własnym stadionie z GKS-em Katowice (Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1).

źródło: zaglebie.eu

oczyma rywala: gwarekzabrze.futbolowo.pl