AKS Mikołów Gospodarze

Błoński Krzysztof Trener

scorpio

12.11.2014

Początek spotkania w Mikołowie był bardzo pomyślny dla naszej drużyny. Szybko strzelona bramka na trudnym terenie dała wiarę na pomyślny wynik końcowy. W pierszej części meczu mieliśmy lekką przewagę, a  Domino dwukrotnie miał możliwość podwyższenia wyniku. Za pierwszym razem po pięknym, technicznym uderzeniu piłka trafiła w poprzeczkę, a za drugim minimalnie minęła bramkę gości. W drugiej połowie gospodarze narzucili swoje, trudne warunki gry i w większości czasu byli drużyną przeważającą i niepewny wynik był mocno zagrożony, aż do 56 minuty kiedy Macio idealnym podaniem wypatrzył Różę, a ten skierował futbolówkę do bramki gospodarzy uzyskując 9 trafienie w tym sezonie. Nie był to łatwy mecz, ale mądra, choć nie pozbawiona błędów gra naszej drużyny pozwoliła zdobyć 3 punkty w przedostatniej kolejce ligowej.

DZIĘKUJEMY i GRATULUJEMY !!!