Zaborze Zabrze Gospodarze

Trener

Józef Stachnik

25.09.2014

Swój trzeci mecz ligowy przyszło nam rozegrać na głównej płycie i zarazem naturalnej nawierzchni.

Początek nie wyglądał zbyt imponująco, zresztą to u nas od jakiegoś czasu standard.

Jednak z każdą upływająca minutą rysowała się co raz większa przewaga naszego zespołu.

W pewnym momencie była ona tak przygniatająca, że rywale mieli problem z wyjściem nie z połowy lecz z własnego pola karnego. Okazję zaprezentowania się mieli dzisiaj wszyscy zawodnicy, większość spisała się bez zarzutu. Kolejnego hattricka zanotował Kuba Koseła, który na chwilę obecną pewnie przewodzi w klasyfikacji strzelców z 6 trafieniami.

Z kolei ozdobą meczu były bramki zdobywane przez Strzelca, Kostka, Szczepana i Marcela.

Ze spotkania można było wyciągnąć wiele pozytywów, ale też należy pamiętać o błędach, które nadal popełniamy.

Ogólnie mecz w naszym wykonaniu mógł się podobać, a jego wynik świadczy o wysokiej formie drużyny.