Bogdan Haraziński Kierownik drużyny

Marcin Osmańczyk

23.06.2019

#PorażkaZPółzawodowcami
Ta wiadomość dotarła już do wszystkich, przegrywamy w Nakle 3-2 po bardzo interesującym meczu. Ale właśnie trochę o samym meczu.
Dobrze rozpoczęliśmy, choć wiadomo ze drużyna Nakła to nie ten poziom (bo jak można się porównywać w najniższej klasie rozgrywkowej z drużyna która za grę w piłkę dostaje pieniądze) nie było widać większej różnicy. Tracimy szybko bo w 10 minucie bramkę, bramkę z kontry, perfekcyjnej kontry gospodarzy, świetnie rozprowadzonejdo skrzydła z którego po wrzutce głowa kontrując piłkę umieścił w naszej bramce napastnik Nakła. Co my na to? 100% wygranych pojedynków Grzesia Zielińskiego jeden na jeden z obrońca ale bez zakończenia, dwie poprzeczki, oraz mnóstwo sytuacji, nie siedliśmy. W drugiej połowie jeszcze mocniej czuliśmy wsparcie naszych kibiców którzy swoim dopingiem nieśli nas przez pełne 90 minut a nawet dłużej